Aktuality

Mažoretky v České televizi

Gejzír je zábavně-publicistický pořad autorky Ivety Toušlové, která jej moderuje s oblíbeným sportovním komentátorem Jiřím Rejmanem. Pestrý, moderní magazín přináší vždy jednou týdně pětici reportáží s pozitivním vyzněním. Jde o silné příběhy zpracované dynamickou reportážní formou. Tvůrci se zaměřují na to, co se v naší zemi podařilo, v čem jsme dobří a úspěšní, nebo dokonce hrajeme ve světě prim. Souboru mažoretek Klapeto byla 1. června 2017 věnovaná jedna reportáž, najdete ji zde.

 

IX. Sportovní odpoledne ve Strunkovicích

Strunkovice - sportovní odpoledne IX. Sportovní odpoledne patřilo ve Strunkovicích nad Blanicí fotbalové exhibici internacionálů a umělců. Mažoretky Klapeto Vimperk byly u toho.

Sportovní odpoledne ve Strunkovicích Sportovní odpoledne ve Strunkovicích

Fotogalerii najdete zde.

 

Mažoretková sezóna v plném proudu - Klapeto mistrem republiky

 

Letošní soutěžní mažoretková sezóna probíhá již od konce března kvalifikačními koly. Termín 13. – 14. května patří finále výkonnostní třídy A, a to náčiní POM, MIX a FLAG. Vimperský soubor ZŠ TGM Klapeto zde reprezentuje skupina seniorek pod vedením Alžběty Rückerové. Náročné tréninky od kvalifikace ve Zruči nad Sázavou doladily choreografie skupiny i formací a přinesly své ovoce. Děvčata se představila v Náchodě svou parádní disciplínou s náčiním flag, jež jim v předcházejících sezónách vynesla titul mistryň světa.

Klapeto mistrem republiky Klapeto mistrem republiky

 

Celý článek...

 
Více článků...